Την Μικρασιάτισσα Γυναίκα αποφάσισε να τιμήσει ο Πολιτιστικός Σύλλογος Γυναικών Κρυονερίου, με φόντο την 6η Μαρτίου η οποία και είναι αφιερωμένη στις γυναίκες.
Δείτε την σχετική πρόσκληση για τη συμμετοχή στην εκδήλωση:
![](https://dionysosonline.gr/wp-content/uploads/2023/03/dionysos_gynaikes_-840x480.jpg)
Την Μικρασιάτισσα Γυναίκα αποφάσισε να τιμήσει ο Πολιτιστικός Σύλλογος Γυναικών Κρυονερίου, με φόντο την 6η Μαρτίου η οποία και είναι αφιερωμένη στις γυναίκες.
Δείτε την σχετική πρόσκληση για τη συμμετοχή στην εκδήλωση: