Τα εγκαίνια του εκλογικού κέντρου της παράταξης ”Ο ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ” θα πραγματοποιηθούν την Τετάρτη 20 Σεπτεμβρίου και 20.30 το απόγευμα, παρουσία της υποψηφίας Δημάρχου, Κατέρινας Μαϊχόσογλου
Ακολουθεί η επίσημη πρόσκληση:
![](https://ilovedionysos.gr/wp-content/uploads/2023/09/maixosoglou-1.jpg)
Τα εγκαίνια του εκλογικού κέντρου της παράταξης ”Ο ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ” θα πραγματοποιηθούν την Τετάρτη 20 Σεπτεμβρίου και 20.30 το απόγευμα, παρουσία της υποψηφίας Δημάρχου, Κατέρινας Μαϊχόσογλου
Ακολουθεί η επίσημη πρόσκληση: