O Δήμος Διονύσου ανακοινώνει ότι παρέχει σε όλους τους δημότες του τη δυνατότητα δωρεάν αξιολόγησης κι ενημέρωσης αναφορικά με τη σκολίωση, κάθε Τρίτη από τις 13:00 μ.μ. ως τις 17:00 μ.μ. από την Εύη Πατσιά ( Θεραπεύτρια Αποκατάστασης Κίνησης, Πιστοποιημένη Δασκάλα Nia – Μαύρη Ζώνη, Πιστοποιημένη Pilates Mat+Equipment Exercises Δασκάλα – Polestar Mentor, Θεραπευτικό Qigong). δημότες θα μπορούν να κλείνουν ραντεβού μέσω του Δημοτικού Πολυϊατρείου, στο τηλέφωνο 210 6217830.
Δυνατότητα δωρεάν ελέγχου και ενημέρωσης για τη σκολίωση από το Δήμο Διονύσου
![](https://dionysosonline.gr/wp-content/uploads/2023/03/dionysos_1503-500x280.jpg)