Το γεγονός ότι ο Δήμος Διονύσου δεν παίρνει τα μπάζα και τα ογκώδη αντικείμενα που βρίσκονται στους δρόμους της Δροσιάς, ανέδειξε ο Πρόεδρος της Δημοτικής Κοινότητας Διονύσου, Χρήστος Ποτίδης.
Δείτε την ανάρτηση του στο Facebook:
![](https://ilovedionysos.gr/wp-content/uploads/2023/08/dionysos_0408_%CF%80%CF%80.jpg)
Το γεγονός ότι ο Δήμος Διονύσου δεν παίρνει τα μπάζα και τα ογκώδη αντικείμενα που βρίσκονται στους δρόμους της Δροσιάς, ανέδειξε ο Πρόεδρος της Δημοτικής Κοινότητας Διονύσου, Χρήστος Ποτίδης.
Δείτε την ανάρτηση του στο Facebook: