Έκκληση προς τους πολίτες να σταθούν στο πλευρό των τετράποδων φίλων μας απηύθυνε ο Δήμος Διονύσου με φόντο το ισχυρό κύμα καύσωνα που πλήττει αυτές τις ώρες το Λεκανοπέδιο.
Δείτε την ανακοίνωση του Δήμου:
![](https://ilovedionysos.gr/wp-content/uploads/2023/07/adespota_1307-657x1024.jpg)
Έκκληση προς τους πολίτες να σταθούν στο πλευρό των τετράποδων φίλων μας απηύθυνε ο Δήμος Διονύσου με φόντο το ισχυρό κύμα καύσωνα που πλήττει αυτές τις ώρες το Λεκανοπέδιο.
Δείτε την ανακοίνωση του Δήμου: