Τα εθελοντικά πυροσβεστικά κλιμάκια Πολιτικής προστασίας του Δήμου μας (Αγίου Στεφάνου, Κρυονερίου και Ροδόπολης) που είναι μέλη της Πανελλήνιας ομοσπονδίας εθελοντικών οργανώσεων δασοπροστασίας δασοπυροσβεσης, αναχώρησαν την Παρασκευή 9/9 στις 19.00 για την περιοχή της Θεσσαλίας, σε αποστολή ανθρωπιστικής συνδρομής προς τους πληγέντες από τις πλημμύρες συνανθρώπους μας.
Ανθρωπιστική συνδρομή των εθελοντικών κλιμακίων Αγίου Στεφάνου, Κρυονερίου & Ροδόπολης προς τους πληγέντες της Θεσσαλίας
![](https://dionysosonline.gr/wp-content/uploads/2023/09/thessalia_13091-500x280.jpg)